Formularz rejestracyjny – noclegi

 

II Jesienne Warsztaty Suzuki w Lusławicach – Noclegi

 

UWAGA! Wszystkie pokoje są już zajęte. 

 

Prosimy o rezerwacje noclegów w pobliskich ośrodkach wypoczynkowych, m.in: 

Missterium Zakliczyn  https://missterium.pl/nocleg/

Bacówka Jamna https://www.booking.com/hotel/pl/bacowka-jamna.pl

Chata Włóczykija  https://www.jamna.eu

Pensjonat Zacisze Czchów  http://zaciszeczchow.pl

W razie pytań prosimy o kontakt na adres koba.m@wp.pl. 

 

 

ECM dysponuje 14 pokojami 1-osobowymi, 40 pokojami 2-osobowymi oraz apartamentami 4 i 2 osobowymi. Każdy posiada własną łazienkę, wszystkie są przestronne i w wysokim standardzie. Abyśmy mogli zaoferować nocleg w miejscu warsztatów  jak największej liczbie uczestników,  p.Dyrektor specjalnie dla nas stworzył możliwość, by do każdego pokoju i apartamentu uczestnicy mogli wstawić materac/łóżeczko turystyczne etc według następującego schematu:

pokój 1-osobowy – mozliwość wstawienia dwóch materacy

pokó 2-osobowy – możliwość wstawienia jednego materaca

Apartament 4-osobowy – możliwość wstawienia jednego materaca

Apartament 2-osobowy – możliwość wstawienia trzech materacy

 

Zaznaczamy że ECM nie prowadzi usługi hotelowej, a baza noclegowa służy na codzień koncertującym tam artystom i orkiestrom. Stąd możliwość zwiększenia liczebności grupy stworzona została specjalnie na potrzeby warsztatów. ECM nie dysponuje dodatkowymi pościelami i materacami, jednak pokoje są naprawdę przestronne i w dobrym standardzie, dlatego też zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

Prosimy aby w Uwagach w formularzu poniżej zamieścić informację, czy zgadzają się Państwo na zakwaterowanie w pokoju z „dostawką”. Pozwoli to na zakwaterowanie w miejscu Warsztatów maksymalnej liczby uczestników. W przypadku ” dostawek” ceny za nocleg pozostają takie same, ponieważ ich wyjściowa wysokość jest bardzo niska w zestawieniu ze standardem pokoju.

 

Informujemy Państwa także, że w związku z pandemią Covid-19 prosimy o zgłaszanie maksymalnie jednego opiekuna na jednego uczestnika warsztatów. Dziękujemy za zrozumienie.

Ze względu na to , że próby orkiestry planowane są już w piątek o 10.30 rano, osoby które dojeżdżają z Olsztyna, Kalisza,Warszawy i innych dalszych miejsc, zachęcamy do dokupienia dodatkowego noclegu z czwartku 15.10 na piątek 16.10. WSZYSTKIE OSOBY Z ORKIESTRY MŁODSZEJ I STARSZEJ, ZAINTERESOWANE PRZYJAZDEM WE CZWARTEK WIECZOREM, PROSIMY O KONTAKT MAILOWY koba.m@wp.pl  lub warszawskiesuzuki@gmail.com

Prosimy wziąć pod uwagę, że Ilość miejsc noclegowych w ECM jest duża, lecz jednak ograniczona, dlatego rezerwacji będziemy dokonywali na podstawie kolejności zgłoszeń.

Ceny za noclegi w ECM (cena za jedną dobę)
– dzieci od 7 lat oraz osoby dorosłe – 70 zł
– dzieci od 3 do 6 lat – 35 zł
– dzieci do lat 3 – bezpłatnie

W formularzu prosimy o zaznaczenie ilości osób przy wybranej opcji cenowej.
- nocleg piątek-niedziela dzieci lat 7 i osoby dorosłe - 140zł
- nocleg piątek-niedziela dzieci lat 3-6 - 70 zł

- nocleg piątek niedziela dzieci do lat 3 - 0 zł

razem:
 

Wpłaty prosimy przesyłać na konto:
Fundacja Studio Suzuki
63 1600 1462 1812 6415 2000 0001
tytuł przelewu: NOCLEGI JWS – imię i nazwisko uczestnika

 

W przypadku braku mozliwości zrealizowania Warsztatów z powodu pandemii SARS-Cov-2\, Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich odwołania. W takim przypadku opłaty zostaną w całości zwrócone na konto wpłacającego.