Formularz rejestracyjny

Jesienne Warsztaty Suzuki w Krynicy-Zdroju

25-27 października 2019

 

UWAGA! Wszystkie grupy zaawansowania osiągnęły limit miejsc. Zapisy wstrzymane.

 

 

 

 

Rezerwacji noclegów oraz wyżywienia uczestnicy dokonują we własnym zakresie. Proponujemy Państwu następujące ośrodki:

  1. Willa Witoldówka – w tej zabytkowej Willi odbywać się będzie część zajęć. Na hasło „warsztaty Suzuki” otrzymają Państwo specjalną ofertę na noclegi z pełnym wyżywieniem. tel: (+48)-18 471 55 77, e-mail: biuro@witoldowka-krynica.pl
  2. DW Tryumf – tel.(+48)-18 471 55 23, e-mail: poczta@tryumfy.pl
    Tu także czeka na nas oferta specjalna na hasło „warsztaty Suzuki”.

W przypadku braku miejsc w wyżej wymienionych ośrodkach polecamy położony tuż obok Pensjonat Małopolanka. tel: (+48) 18 471 58 96, e-mail: recepcja@malopolanka.eu

 

  1. Za datę wniesienia opłaty uważa się datę zaksięgowania pieniędzy na koncie. W przypadku rezygnacji z udziału w Warsztatach opłaty nie będą zwracane.
  2. Za bezpieczeństwo dzieci biorących udział w Jesiennych Warsztatach Suzuki odpowiedzialność ponoszą rodzice lub prawni opiekunowie.
  3. Za ewentualne szkody materialne i uszkodzenie sprzętu odpowiedzialność materialną ponoszą Rodzice lub opiekunowie uczestników.
  4. Podpisanie umowy jest równocześnie wyrażeniem zgody na zbieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych oraz wizerunku dzieci, opiekunów (zdjęcia, nagrania itp.) dla potrzeb Organizatora zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, (RODO).